Předvánoční seminář - ZMĚNA!

03.12.2022

Přátelé a kamarádi.

Dovolte mi, abych vás s radosti v sobě pozval na předvánoční seminář harmonie, klidu a míru. I Přes zrušení tohoto semináře před několika dny organizátorem, se nám podařilo zajistit náhradní místo konání semináře s veškerým potřebným komfortem pro vás. Věříme, že budete s tímto náhradním prostorem zcela spokojeni.

Prosím o shovívavost k tomuto semináři, jelikož omezený čas nám moc možnosti neposkytl.

_______________________________________________________________________

Datum konání: 3. 12. 2022 - 4. 12. 2022

Začátek: sobota v 10 hodin
Konec: neděle okolo 13.30 (společný oběd)

Cena: 2 500,-

Místo konání: 
Chalupa Měšťan
Komňátka 13,  789 64 Bohdíkov (okres Šumperk)
GPS: 50.0109392N, 16.8912811E

Ze Zábřeha na Moravě pojedete směr Hanušovice (Ramzová, Jeseník). Obec Komňátka katastrálně spadá pod obec Bohdíkov, leží mezi městy Ruda nad Moravou a Hanušovice. U Hostince Pod Horou, který se nachází po pravé straně silnice, odbočíte do leva. Viz mapa níže. 

Web
www.chalupamestan.cz 

Dárek s sebou:
Každý přinese malý dárek, který si na konci mezi sebou rozdáme

Ubytování

Pokoje jsou vícelůžkové po 4, 5, 6 a 7 ubytovaných na jednom pokoji s vlastním sociálním zařízením. Domlouvejte se s organizátorkou. 
Parkování je zajištěno v rámci objektu chaty Měšťan. 

Páteční ubytování:

Je zajištěno, bude se však hradit nad rámec kurzovného v hodnotě 490,- Kč/noc. Páteční večeře a sobotní snídaně není zajištěna. Doporučuji si vzít vlastní stravu. K dispozici je plně vybavená kuchyň. Pokud budete chtít tuto možnost využít, prosím informujte včas organizátorku.

Cena semináře

Cena semináře: 3000,- Kč
Cena zahrnuje ubytování, stravy a kurzovného.

Prosím o zaslání zálohy 1.500,- Kč do 28.11. 2022 na číslo účtu: 2801459734/2010. Do poznámky pro příjemce prosím uveďte: vaše příjmení-Vánoční-12/22. Záloha je v případě zrušení vašeho pobytu 1 týden před konáním semináře nevratná.

Strava

Strava je zajištěná: 3. 12. 2022 oběd a večeře, 4. 12. 2022 snídaně a oběd.

V Hostinci Pod Horou v Bohdíkově, chůzí cca 400 metrů od chalupy Měšťan.

Je nutné, aby jste-si vybrali z předložené nabídky stravování (viz příloha níže) nejpozději do neděle 27.11. V pondělí musím provést závaznou objednávku v restauraci Pod Horou.

Nápoje zakoupené v restauraci si hradí každý účastník sám.
V rámci chalupy Měšťan je zajištěn pitný režim - čaj, káva, ionizovaná voda

Co si vzít s sebou

Nejedná se o hotel, tudíž nebude k dispozici ručník ani hygienické prostředky, doporučuji si vzít vše vlastní. Toaletní papír zajistím. Dále budete potřebovat přezůvky - v chatě jsou koberce, meditační prostředí, pokud používáte. V místnosti kde bude seminář probíhat je na podlaze pouze lino. Pokud si po meditacích potřebujete lehnout, raději si vezměte deku čí karimatku. Doporučuji si vzít pohodlné a teplé oblečení. Nezapomínejte, že jedete tak jak do Kout, do horského prostředí. Chata bude vytápěna a v místnosti kde bude probíhat seminář je možnost přitápět krbovými kamny.

A určitě nezapomeňte přibalit dobrou náladu a odhodlání dát do toho vše co je dovoleno ve jménu lásky, harmonie a nejvyššího dobra

Obsah a náplň semináře

- povídání o dnešní výjimečné a velmi harmonicky nastavené situaci, připomenutí si jejího obzvláště důležitého významu a nutnosti osobního aktivního přístupu

- harmonizační a meditační techniky a jejich praktické zopakování

-kruh zrozování a jeho nastavení, aktivita a poslání vědomí v tomto kruhu, zrozené a nezrozené

-původ andělské rasy Elohi Elohim , její poslání

- nastavení 12 vláknové DNA, její popis a význam v souvislosti s bytostmi andělské rasy Elohi elohim

- významná aktivita bytostí Xoza ve sluneční soustavě a na planetě Zemi

- velmi aktivní pomoc a přistup galaktické rady a význam pro dnešní dobu i budoucnost ve sluneční soustavě a na planetě Zemi

- čtení ze starých textů a rozjímání nad jejich obsahem

- vaše dotazy a jejich vysvětlení

- přátelské posezení u předvánočního stromečku, jako vždy na předvánočním semináři, rozdávání dárečku, povídání, harmonie předvánočního času

- cokoliv dalšího, co přinese vaše účast na semináři

Přivezte sebou prosím i drobný dárek, který bude bez udání příjemce vložen pod předvánoční stromeček a večer náhodně předán jednomu z účastníků semináře.

Organizátor

Kateřina Podhorná
tel: 737 842 270
e-mail: kpodhorna@seznam.cz

Těšíme se brzy na viděnou

Zdeněk a Katka