E-shop

Fialový štít, plát, amulet, mobilní rušička,...

Vytvoření Teslova purpurového štítu bylo inspirováno dílemgenia a vynálezce Nikoly Tesly. Jeho funkce ve zjednodušeném pojetí je založena na matematické rovnici Nikoly Tesly, jejímž výsledkem je tvar a zpracování nosiče purpurového štítu, plátu, amuletu i mobilní rušičky.
 

Energie postupně proniká do fyzického těla a všech jeho částí, buněk až k DNA. Tímto posílením jsme podstatně odolnější vůči vnějším disharmonickým vlivům, jako jsou elektrické a magnetické pole, wifi, 5G sítě, vysokofrekvenční pole, elektrosmog, disharmonické rezonance, energetické a manipulační ovlivňování... Současně se zlepšuje tělesná kondice a odolnost, psychická stabilita, dosahujeme lepšího pocitu harmonie a propojení.


Svým harmonizačním a energetickým projevem omezuje náchylnost k nemocím, zrychleně léčí případné zdravotní problémy, dodává emoční a psychickou stabilitu, posiluje jemnohmotná těla, auru a její povrch, harmonicky propojuje celou lidskou bytost vůči prapůvodním energiím a projevům našeho vesmíru. Až se lidská bytost naplní touto blahodárnou prapůvodní energií vesmíru, začne přebytek energie proudit do okolí, aury, povrchu aury a dál za naši auru...


Harmomizační centrum

harmonizační, čistící, čakrové a jiné svíčky. Čistí prostor, auru, čakry.

Ezoshopik

harmonizační, čistící, čakrové a jiné svíčky. Čistí prostor, auru, čakry.
Vytvořte si webové stránky zdarma!