Energie pyramid v Bosně

09.05.2024

Informace o konání

KDE: Bosna - Visoko
KDY: Začátek 9. - 13.5 2024
CENA: Cena 9 800,- / 410 €
ORGANIZÁTOR : Kateřína Podhorná 737 842 270, kpodhorna@seznam.cz

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Praha (18.00), Humpolec-Vystrkov (19.00), Brno (21.00), Bratislava (22.45)

Omezený početů častníků, nutné je přihlásit se


Poznávací zájezd zaměřený na zdraví

Relaxačně-ozdravný pobyt v podzemním labyrintu RAVNE, pozitivní energie bosenských pyramid Slunce a Měsíce v městečku Visoko. Také navštívíme Kamenné koule v Zavidoviči a hlavní město Bosny Sarajevo. Zapomeňte na starosti a práci, vnímejte jedinečnost místa. Vždy skvělá parta lidí, vzrušující nová poznání a velký příběh, to je Bosna. Ne nadarmo se dnes tvrdí – kdo nebyl v bosenském údolí pyramid, jako by nežil. Nedílnou součástí tohoto setkání budou meditace, povídání, společné prožívání a výborné kulinářské speciality.


Program

1. den: Noční přejezd do Bosny.

2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě (s možností grilu u koulí), příjezd do Visoka, ubytování v hotelu. Po večeři možný noční výstup na vrchol pyramidy Slunce.

3. den: Po snídani komentovaná prohlídka podzemního labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, výstup na vrchol pyramidy, nový archeologický park Ravne 2. Po večeři volný program, možnost návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.

4. den: Po snídani přejezd na mohylu ve Vratnici. Prohlídka teras na pyramidě Měsíce a energetický Vortex. Po večeři výlet do Sarajeva, procházka pěším zónou, nákup suvenýrů. Nebo možnost návštěva labyrintu Ravne po zavírací době.

5. den: Po snídani odjezd v 7.30 domů. Předpokládaný příjezd do Bratislavy je v 19.00, do Brna 20.30, do Prahy 23.30.


V ceně je: autobusová doprava tam i zpět, 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, překladatel a průvodce po celou dobu pobytu.

V ceně není: vstupy dle programu s průvodcem Nadace (10 €), osobní cestovní pojištění, fakultativní pohoštění u koulí (gril – 15 €).

Vytvořte si webové stránky zdarma!