Vánoční setkání na Antariku

08.12.2023

Informace o konání

MÍSTO: Horský hotel Antarik Francova Lhota
KDY: 8. - 10.12.2023 - Začátek v pátek 8.12.2023 společnou večeří v 18 hod., a končí obědem 10.12. 2023

Cena: 4 100,- (vlastní soc. zařízení), 3 700,- (společní soc. zařízení)

Kontakt : Kateřína Podhorná 737 842 270, kpodhorna@seznam.cz

Počet míst pro tento seminář je omezen!


Přátelé a kamarádi.

Tak jak jsme přes 'hru kovid' poprvé zažily, že se vánoční seminář nekonal, tak tento rok se bude poprvé konat mezi nebem a zemí na horské chatě Antarik. Rádi se s vámi přivítáme na tomto překrásném místě v tuto zimní dobu, v ročním období naplněném rozjímáním a náhledu na skoro uplynulý rok.

Hlavním záměrem je v klidu se setkat, uvědomit si tento předvánoční čas, popovídat si s přáteli a společně sdílet nádherné naladění.

Udělejte si čas na zastavení se v dnešní uspěchané době a na setkání s přáteli a kamarády, naší duchovní rodinou. Vezměte si sebou také nějaké drobné dárky, které jako vždy na vánočním semináři budou nahodile rozdány.

Součástí tohoto setkání budou meditace, vaše dotazy, společné prožívání příjemného prostředí a gastronomický zážitek.

Seminář se koná na horské chatě Antarik,v místě mezi nebem a zemí, kde je jednoduché zapomenout na naše individuální životní situace a stavy, ve kterých se právě nacházíme a oddat se Jednotě ve své nejryzejší podobě, splynout s Vesmírem, rozpustit se ve všeobjímající mocné ticho a klid, stát se Nehybným…

Seminář je vhodný pro všechny, ať už se nacházíte v jakékoli etapě své životní cesty, bez ohledu na dosavadní zkušenosti v oblasti duchovní praxe, uvědomění a vyznání.

Vytvořte si webové stránky zdarma!